třídní foto (+ prvňáčci v lavici) – 30 Kč (13x18)

skupinky (jednotlivci) 25 Kč (3x18)

nebo 20 Kč (10x15)

tablo 20 Kč (10x15)

Během několika dní budou rodiče dotazováni, zda souhlasí, aby kromě třídní fotky mělo dítě i fotku s kamarádem, skupinkou, jednotlivou fotku nebo fotografii s oddělením školní družiny.

Focení v MŠ začne v 8.00 hodin – v hlavní budově, pak se fotografka přesune na Dlouhou.

Focení v ZŠ začne od 8.00 hodin v pořadí od 1. třídy, pak 2. atd.

• Zeměpisná olympiáda 2021/2022

• 23. 2. se naši žáci zúčastnili okresního kola Zeměpisné olympiády. Okresní kolo proběhlo online přes informační systém Masarykovy univerzity. V kategorii A se na 15. místě umístil František Peška z 6. ročníku. V kategorii B získal krásné 3. místo Tadeáš Haloda ze 7. ročníku a svým umístěním si vybojoval postup do krajského kola Zeměpisné olympiády. Krajské kolo se uskutečnilo 30. 3. a Tadeáš Haloda v něm obsadil v kategorii B pěkné 18. místo. Děkujeme žákům za úspěšnou reprezentaci naší školy a přejeme mnoho dalších úspěchů v příštích soutěžích.

• Výlet MŠ do VIDA! Science centra v Brně

• Pondělí 25.4.2022

Odjezd od MŠ (ul. Dlouhá) v 8:00, odjezd z ul. Hlavní cca 8:15.

S sebou batůžek s pitím, svačinka je zajištěna.

Předpokládaný příjezd zpět ve 12:00.

• Šachový turnaj 2. - 7. ročník

• Do fotoalba byla přidána nová galerie Šachový turnaj 2. - 7. ročník.

Dne 12.4. se konal Šachový turnaj žáků 2. - 7. ročníku. Turnaje se zúčastnilo 24 šachistů. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií - mladší žáci a starší žáci.

Vítězem kategorie mladších žáků se stal MAREK KŘIŽAN ze 4. ročníku. Druhý skončil ADAM DUCHOŇ z 2. ročníku a třetí místo obsadila KLAUDIE KOSORIN ze 4. ročníku. Finálovou čtveřici doplnil Petr Macourek z 2. ročníku.

Vítězem kategorie starších žáků se stal LUKÁŠ SUSKÝ ze 7. ročníku. Druhé místo získal DAVID BAHNÍK (7. ročník), třetí skončil TADEÁŠ HALODA (7. ročník). Čtvrtým finalistou byl František Peška (6. ročník).

Vítězům gratulujeme.

Výsledky celého turnaje naleznete zde: Výsledky - mladší žáci  a  Výsledky - starší žáci