• Šablony 2023-2025

Markétina dopravní výchova

Cílem projektu je reálná implementace dopravní výchovy do výuky prostřednictvím mezipředmětových vztahů, zvýšení zájmu o dopravní výchovu mezi pedagogy a vznik nového didaktického materiálu pro výuku dopravní výchovy na 1. a 2. stupni ZŠ.

MDV_Marketina_dopravni_vychova.pdf

• Projekt HOBIT

• Co je HOBIT?

HOBIT je vzdělávací program, který vás naučí rozpoznávat příznaky různých onemocnění a správně na ně reagovat. Díky krátkému e-learningu nebo interaktivní mobilní hře dokážete poznat symptomy mozkové mrtvice, srdečního infarktu nebo jiných nemocí. Program HOBIT je primárně navržený pro žáky 2. stupně základních škol a víceletých gymnázií, ale všechny informace se hodí i pro širokou veřejnost. Určitě se díky HOBITovi dozvíte něco, co jste předtím nevěděli.

• Vybudování odborné jazykové učebny v ZŠ a MŠ Šakvice

• Projekty Ovoce a zelenina do škol a Mléko do škol